Rekrutacja 2021/2022

1 marca rozpoczyna się rekrutacja dzieci nowych do przedszkola. Będzie ona wspomagana systemem elektronicznym i odbywać się będzie za pomocą serwisu internetowego: portal.resman.pl w zakładce – Kanał kandydata.

Pod podanym adresem już wkrótce znajdą Państwo wszystkie istotne informacje na temat rekrutacji oraz sposobu i terminów zapisów.

UWAGA: Po wprowadzeniu danych on-line, kartę należy wydrukować, podpisać, skompletować wymagane dokumenty i przedłożyć w przedszkolu I preferencji (formularz do wypełnienia będzie można także otrzymać w placówce).

W tym roku wniosek można złożyć także elektronicznie. Warunkiem skorzystania z tej metody jest posiadanie przez przynajmniej jednego z rodziców/opiekunów Profilu zaufanego lup podpisu kwalifikowanego. Ponadto do składanego wniosku należy dodać wszystkie wymagane załączniki w postaci elektronicznej. Załączniki można dodać w formie zdjęcia lub skanu w formatach: jpg, gif lub pdf.

WAŻNE DATY

Rodzaj czynności

Data rozpoczęcia

Data zakończenia

Publikacja oferty – otwarcie strony dla rodziców

1 marzec, godz. 9.00

Rejestracja kandydatów przystępujących do naboru – wprowadzanie do systemu wniosków przez rodziców

1 marzec,

15 marzec,

godz. 15.00

Zakończenie etapu wprowadzania wniosków przez rodziców – zamknięcie w systemie etapu wprowadzania wniosków na stronie dla rodziców

15 marzec,

godz. 15.00

Publikacja listy kandydatów zakwalifikowanych – otwarcie strony dla rodziców

26 marzec, godz. 9.00

Potwierdzanie woli przyjęcia przez rodziców w placówce zakwalifikowania

26 marzec,

1 kwiecień,

godz. 15.00

Publikacja listy kandydatów przyjętych – otwarcie strony dla rodziców

9 kwiecień,

godz. 9.00

Składanie wniosków w rekrutacji uzupełniającej na ewentualne wolne miejsca odbywać się będzie w terminie od 17 do 28 maja.

Zarządzenie nr VIII/1192/2021 Prezydenta Miasta Rzeszowa z dnia 27 stycznia 2021 r. w sprawie ustalenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, punktów przedszkolnych oraz klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2021/2022: