Teatrzyk „BAJKA ZIMOWA” - 12.12.2018 r.

12 grudnia nasze przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem obejrzały spektakl pt.: „Bajka zimowa” w wykonaniu aktorów z Teatru „BAZYL” z Rzeszowa. Razem z głównym bohaterem – Skrzatem, poszukiwali Świętego Mikołaja, aby mu oddać zgubiony worek z listami od dzieci.Misja okazała się bardzo trudna, bo nikt tak naprawdę nie wiedział, gdzie mieszka Mikołaj. Wszyscy pomagali Skrzatowi  wyjść z opałów w trakcie tej podróży, która zakończyła się szczęśliwie. Dzieci przekonały się, że to nie prezenty są najważniejsze, a miłość, przyjaźń, szczęście i zdrowie.

Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom i wywołało wśród nich wiele emocji. Miało formę teatru światła i cienia, co nadało mu oryginalności. Dzieci patrzyły jak zauroczone i bardzo przeżywały przygody pary bardzo sympatycznych Skrzatów.

Koszt spektaklu w wysokości 300 zł został sfinansowany przez Radę Rodziców.