„BOMBKOWY” konkurs plastyczny - 14.12.2018 r.

„Bombka kolorowa w gałązkach się chowa. Błyszczy się i świeci – śmieje się do dzieci…”

Dzieci bardzo lubią przedświąteczne przygotowania i samodzielne wykonywanie ozdób i dekoracji. Nasze przedszkolaki ze wszystkich grup przez kilka ostatnich dni kleją, lepią, wycinają, przyklejają i tworzą w ten sposób przeróżne bożonarodzeniowe cudeńka. Nic więc dziwnego, że bardzo chętnie zabrały się także za wykonanie ślicznych bombek, które będą reprezentować naszą placówkę w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt.: „Oryginalna bombka choinkowa” zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 26 w Rzeszowie.

Autorami prac konkursowych są:

• gr. III – HANIA BARAN, MAJA DZIEDZIC i MAJA MACH
  • gr. IV – KORNELIA SUROWIEC i ROBERTO TOMASI
  • gr. V – LENA BŁAŻEJ, OLA ŁOJEK, IZABELA RÓŻYCKA i WERONIKA TRAWIŃSKA

Rozstrzygnięcie konkursu już wkrótce. Mamy nadzieję, że bombki naszych małych artystów spodobają się jury! Trzymamy kciuki!