BAL KARNAWAŁOWY - 10.01.2019 r.

„Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale!...”

10 stycznia odbył się w naszym przedszkolu bal karnawałowy. Już od samego rana można było wyczuć niecodzienny nastrój. Jedne dzieci wchodziły do sal już w swoich kostiumach, inne dźwigały je zapakowane w torby. Opowiadaniom, dyskusjom i wzajemnemu podziwianiu nie było końca. Po śniadaniu, już wszyscy gotowi do zabawy, przeszliśmy do sali gimnastycznej, która w tym dniu pełniła rolę prawdziwej sali balowej. Jej wystrój wprowadził nas w radosny nastrój i zachęcił do wesołej zabawy.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, którym był pan Mariusz ze Szkoły Muzycznej YAMAHA.

Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. Były one przeplatane zabawami oraz konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani drobnymi upominkami.

Oprócz zabaw i tańców znalazł się również czas na pozowanie panu fotografowi, który utrwalił pięknie ubrane dzieci w sesji fotograficznej.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów dla swoich pociech, a Radzie Rodziców za sfinansowanie tej wspaniałej imprezy (w kwocie 450 zł)!!!

Więcej zdjęć w Galerii…