MINI-Cheerleaderki w akcji! - 28.03.2019 r.

28 marca na scenie Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Osmeckiego odbył się VI Przegląd zespołów tanecznych „MINI-Cheerleaders". Organizatorem imprezy jest Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Rzeszowie. W  tym roku w imprezie wzięło udział 17 roztańczonych ekip z rzeszowskich przedszkoli.

Główne cele przeglądu to:

• popularyzacja tańca wśród dzieci przedszkolnych,
  • integracja różnych przedszkoli z Rzeszowa,
  • rozwijanie wrażliwości artystycznej i ekspresji twórczej dzieci,
  • nauka poprzez zabawę – propagowanie ruchu, podnoszenie sprawności fizycznej przedszkolaków,
  • połączenie umiejętności tanecznych ze znajomością zagadnień propagujących  zdrowy styl życia,
  • zasady fair play w rywalizacji sportowej, wdrażanie i utrwalanie zdrowego stylu życia.

Nasze przedszkole reprezentowały roztańczone dziewczynki z grupy IV i V, które doskonalą swoje umiejętności taneczne pod okiem p. Małgosi Florczak.

W składzie naszej ekipy znalazły się:

SANDRA BRYDAK, MARTYNA CIOŁEK, MAJA DĄBROWSKA, ZUZIA DYBAŚ, IZA FLORCZAK, LENA HAŚKO, LENA KLOC, EMILKA MARCZYDŁO, MILENA MURJAS, ALA SIEŃKO, KORNELIA SUROWIEC i NINA SZYMAŃSKA z gr. IV oraz

JULIA BARAN, LENA BŁAŻEJ, NADIA GÓRNIAK, WIKTORIA JAKIM, LAURA KOŁODZIEJ, OLA ŁOJEK, WIKTORIA MACNAR, IZA RÓŻYCKA, NATALIA SOŁTYS, WERONIKA TRAWIŃSKA i VANESSA WOŹNIAK z gr. V

Dziewczynki zaprezentowały się wspaniale! Pięknie tańczyły i pięknie wyglądały, nic więc dziwnego, że za swój występ otrzymały gromkie brawa.

Wszystkie choreografie były ciekawe, pomysłowe, bardzo rytmiczne, a przede wszystkim radosne. Dzieci świetnie się bawiły, a na zakończenie przeglądu wszystkie roztańczone przedszkolaki otrzymały medale i pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim kibicującym rodzicom za doping i wsparcie!