Teatrzyk „TRZY ŚWINKI” - 29.04.2019 r.

29 kwietnia gościliśmy Studio Teatralne „SZTUKA” z Trzebini, którzy przyjechali do nas ze spektaklem pt.: „Trzy świnki”.

Nasze przedszkolaki poznały perypetie trzech małych świnek - Marysi, Jasia i Jacusia, które wyruszają do lasu, aby zbudować sobie domki. Przed wyprawą tata ostrzega je przed złym wilkiem, ale oczywiście nikt go nie słucha...

Była to pouczająca, ale i żartobliwa historia o świnkach, które próbowały zdać egzamin z samodzielności, ale nie wszystkim się to udało!

Przedstawienie nauczyło dzieci, iż to, co w życiu ważne, wymaga przemyślenia i zaangażowania, a ciężka i sumienna praca naprawdę się opłaca.

Aktorzy rozweselili naszą młodą widownię angażując dzieci, które tańczyły, śpiewały, a nawet murowały z cegieł schody do świnkowego domku!

Koszt spektaklu w wysokości 280 zł został sfinansowany z konta Rady Rodziców.