DLA MARCELA z gr. V

POMÓŻMY MARCELOWI ZDOBYĆ NAGRODĘ GŁÓWNĄ W KONKURSIE PLASTYCZNYM!

Nasze przedszkolaki wzięły udział w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt.: ,,Moje wymarzone mieszkanie lub dom” pod patronatem NG Deweloper w ramach Projektu „Mini Olimpiada Przedszkolaka” organizowanym przez Fundację FRUMIS.

21 maja spośród 120 prac konkursowych jury wyłoniło 6 najlepszych prac konkursowych zgodnie z regulaminem. W dniu 22 maja prace zostały przekazane do kolejnego etapu konkursu, za który odpowiada NG Deweloper.

Wybrane 6 prac zostało opublikowane na FanPage „Partnera”.

Praca która zdobędzie największą ilość „polubień” do godz. 12:00 dnia 31.05.2019 r. otrzyma nagrodę główną.

Prace konkursowe zostaną zaprezentowane na Mini Olimpiadzie Przedszkolaka, która odbędzie się w dniach 4-6 czerwiec w Szkole Podstawowej nr 18 w Rzeszowie. W tych dniach nastąpi również wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursu.

Jednym z kandydatów do zwycięstwa jest MARCEL MIŚKÓW z grupy V

Zachęcamy wszystkich Państwa do głosowania na pracę Marcela:

Ponadto pragniemy poinformować, że wyróżnienie w tym samym konkursie otrzymała MARTYNKA CIOŁEK z gr. IV.

Przypominamy również, że nasza placówka bierze udział w Mini Olimpiadzie Przedszkolaka w dniu 4 czerwca, a reprezentować nas będą TYGRYSKI z gr. IV.

Trzymajmy kciuki za nasze dzieciaki i głosujmy na Marcela!