DZIEŃ MAMY I TATY w gr. II - 28.05.2019 r.

„Jesteś dla mnie najważniejsza, a dla taty najpiękniejsza! Bądź nam zawsze droga Mamo, tak wspaniałą i kochaną!”

„Tato jest głową rodziny, a mama jej sercem”  – pod takim hasłem 28 maja odbyło się radosne spotkanie dzieci i rodziców z grupy II.

Wszystkie dzieci z bijącym sercem i wypiekami na twarzy recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Licznie przybyli Rodzice z podziwem i wzruszeniem oklaskiwali swoje pociechy. Przejęte ŻABKI zaprezentowały program recytatorsko-wokalno-taneczny. A po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw.

Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.

Rodzicom życzymy Wszystkiego Najlepszego z okazji Waszego Święta i serdecznie dziękujemy za wszystkie przepyszne wypieki, które wspaniale podkreśliły uroczysty charakter tego spotkania!

Więcej zdjęć w Galerii...