NASI CHŁOPCY NAJLEPSI!!! - 13-14.06.2019 r.

„Nasi chłopcy piłkę kopią, bramek już strzelili moc, od niedzieli do soboty - ciągle tylko mecz, mecz, mecz!”

Nasi wspaniali PIŁKARZE z gr. V i IV wygrali VIII Mistrzostwa Rzeszowa w piłce nożnej dla przedszkolaków!

Ta piękna sportowa impreza zorganizowana była przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Rzeszowie i odbywała się w dniach 13 - 14 czerwiec. W turnieju wzięły udział piłkarskie ekipy z dziewięciu rzeszowski przedszkoli. Zawody odbywały się systemem rozgrywkowym „każdy z każdym”, a wszystkie mecze rozgrywane były na orliku przy ul. Batalionów Chłopskich.

Nasi chłopcy zagrali osiem meczy, z których wygrali sześć, no i VICTORIA! Wygrali cały turniej!

A oto skład całej zwycięskiej drużyny:

MATEUSZ SZCZEPAŃSKI, OLIWIER BLOK, FRANEK HRYCELAK, MARCEL MIŚKÓW, ŁUKASZ MIĘDLAR i ALAN ZIEMBA z gr. V oraz

VALERII HOLYSHEV, SEBASTIAN APRIASZ i DAWID SŁOBODA z gr. IV

CHŁOPCY! JESTEŚCIE WIELCY!

G R A T U L U  J E M Y!!!

A tutaj krótka filmowa wizytówka naszej drużyny:

Więcej zdjęć w Galerii...