Dzień Mamy i Taty oraz pożegnanie przedszkola w gr. V - 14.06.2019 r.

„Przedszkola czas już minął...”

„Dzieciństwo ma zaledwie kilka lat i krótkie spodnie w kratkę.

Na twarzy uśmiech, we włosach wiatr, a w buzi czekoladkę.”

No i stało się... Czas leci nieubłaganie i dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi naszego przedszkola, dzisiaj szykują się już do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu, czyli nauki szkolnej.

14 czerwca nasze DINOZAURY z grupy V zaprosiły swoich rodziców, dla których przygotowały program artystyczny z okazji Dnia Mamy i Taty oraz zakończenia edukacji przedszkolnej.  Wiersze i piosenki opowiadały o miłości i przywiązaniu do rodziców, o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przyszłych uczniów.

Rodzice otrzymali od swoich pociech własnoręcznie wykonane upominki, natomiast p. wicedyr. Ewa Bartkowicz podziękowała rodzicom za cztery lata współpracy i przyjaźni. Imienne podziękowania za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola otrzymali:

• p. Anna Wiktor i Tomasz Blok
  • p. Edyta i Dariusz Górniak
  • p. Agnieszka i Daniel Hrycelak
  • p. Katarzyna i Robert Macnar oraz
  • p. Katarzyna Oberc-Szczepańska i Paweł Szczepański

Były również podziękowania dla wychowawców i opiekunów, czyli p. Asi Leśniak, p. Madzi, p. dyrektor oraz nieobecnej niestety p. Bogusi Florczak.

Na koniec przyszedł czas na podziękowania dla dzieci: za ich uśmiech, wszystkie uściski i przytulaski, za możliwość codziennego obserwowania ich rozwoju, kształtowania charakterów i odkrywania różnorakich talentów. Były też życzenia udanych wakacji i wszelkiej pomyślności w dalszym życiu. Przedszkolaki otrzymały również pamiątkowe dyplomy i upominki i OBIECAŁY, że będą nas odwiedzać!

Pożegnania zawsze są trudne, ale przecież nieuchronne. Coś się kiedyś zaczyna i w końcu się kończy: c’est la vie! Ale pożegnanie zawiera też w sobie obietnicę: czegoś nowego, jeszcze nieodgadnionego, czyli po prostu przygody, jaką jest niewątpliwie dorastanie.

Dlatego też ze wzruszeniem w sercach, ale z uśmiechem na twarzy, życzymy Wam drogie dzieci – WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i POWODZENIA W SZKOLE!

Więcej zdjęć w Galerii...