„ZATAŃCZ Z NAMI” - audycja muzyczna, 13.06.2019 r.

V spotkanie z YAMAHĄ

13 czerwca przedszkolaki z naszego przedszkola wzięły udział w piątej już, i niestety ostatniej w tym roku szkolnym audycji zorganizowanej przez Szkołę muzyczną YAMAHA. Dzisiejsze spotkanie nosiło tytuł: ,,Zatańcz z nami”. Prowadzącym był p. Karol Stelmach, a jego gośćmi zawodnicy ze Szkoły Tańca AKSEL.

Dzieci obejrzały niecodzienny pokaz tańca towarzyskiego w ich wykonaniu. Mistrzowie zaprezentowali się w tańcach standardowych, tj. walc angielski, walc wiedeński, tango i foxtrot oraz latynoamerykańskich - samba, cha-cha, rumba i jive.

P. Karol zapoznał dzieci z ciekawostkami dotyczącymi strojów tancerzy, a chętne przedszkolaki mogły też popróbować swoich sił na parkiecie.

Audycja była prowadzona jak zwykle poprzez zabawę interaktywną z udziałem dzieci, dzięki czemu szybciej przyswajały one wiedzę i rozwijały swoje umiejętności muzyczne.

Koszt imprezy w wysokości 160 zł został sfinansowany przez Radę Rodziców.