DZISIAJ DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA, WIĘC PRZEDSZKOLAK W SALI ZABAW SOBIE HASA!!! - 20.09.2018 r.

„My jesteśmy przedszkolaki, małe zuchy, dzielne chwaty. Do przedszkola uczęszczamy i wiele radości z tego mamy. Wierszyki i piosenki poznajemy i świat otaczający lepiej rozumiemy!...”

20 września 2018 r. to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji nasze przedszkolaki z grupy II, III, IV i V wybrały się do sali zabaw dla dzieci w Centrum Rozrywkowym „KOLOROWY ŚWIAT” przy ul. Kozienia 7 (k. TESCO).

Na miejscu na dzieci czekała ogromna konstrukcja składająca się z licznych labiryntów, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów, koników, dmuchanych trampolin i armatek pneumatycznych.

Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć, pobawić się klockami i zabawkami edukacyjnymi.

W czasie przerwy dzieci mogły odpocząć i nabrać sił w kawiarence, gdzie czekały na nich soczki i drożdżówki.

Przedszkolaki świetnie się bawiły, o czym świadczą ich uśmiechnięte buzie i radosne okrzyki.

(2-godzinny pobyt dzieci w sali zabaw został sfinansowany ze środków Rady Rodziców i wyniósł 940 zł)

Więcej zdjęć w Galerii...