KACZUSZKI W „BADA BOOM” - 21.09.2018 r.

„Czy słońce na niebie, czy deszcz z nieba leci, idą do przedszkola z rodzicami dzieci. W przedszkolu zabawek i książek bez liku, każdy ma tam miejsce przy małym stoliku. Razem z naszą Panią, pilnie się uczymy, gdy czas na zabawę, chętnie się bawimy. Powiem Wam coś jeszcze! Nie mówcie nikomu… że tu się czujemy, jak u siebie w domu!”

Kto powiedział, że Dzień Przedszkolaka ma trwać tylko jeden dzień? No właśnie…

20 września swoje święto obchodziły przedszkolaki z grupy II, III, IV i V, a 21 września w centrum uwagi były nasze najmłodsze KACZUSZKI, które wybrały się do sali zabaw dla dzieci „BADA BOOM” przy ul. Architektów 14.

BADA BOOM to urocze, kameralne i bajkowe miejsce. Na nasze pociechy czekały tam przemiłe panie animatorki. Dzieciom bardzo spodobały się przeróżne kąciki tematyczne: kuchnia, sklepik, kącik dydaktyczny i plac zabaw. Duże wrażenie zrobił na nich drewniany zamek z krętymi schodkami, balkonami i wieżyczkami, z których można było zjechać krętą zjeżdżalnią. Dzieci bardzo zaciekawił magiczny dywan interaktywny, na którym mogły łapać urocze ośmiorniczki, kolorowe bańki mydlane czy przebijać baloniki. Kolejna atrakcja to zabawy z chustą animacyjną oraz kolorowe „malowane” tatuaże. Chętne dzieci mogły też przebierać się w różne peruki i śmieszne akcesoria.

Jednym słowem, każdy znalazł coś dla siebie!... Nic więc dziwnego, że czas minął nam bardzo szybko. A na pożegnanie dzieci dostały jeszcze wymodelowane baloniki.

Maluszki wróciły do przedszkola bardzo zmęczone, ale szczęśliwe i zadowolone!

W wyjeździe towarzyszyły nam mamy naszych przedszkolaków: p. Ewelina i p. Svitlana, którym serdecznie dziękujemy za pomoc o poświęcony czas.

(pobyt dzieci w sali zabaw został sfinansowany ze środków Rady Rodziców i wyniósł 200 zł)

Więcej zdjęć w Galerii…