Wyjazd do Teatru MASKA - gr. I i II, 19.10.2018r.

W piątek, 19 październikaKACZUSZKI z gr. I oraz ŻABKI z gr. II wybrały się do Teatru MASKA na spektakl pt.: „CZASOODKRYWANIE”.

Podczas przedstawienia na małej scenie nasze przedszkolaki „spotkały się” z władcą zegarów, wskazówek i przesypującego się piasku, który zabrał dzieci do fascynującego świata sekund, minut i godzin, ale również dni, nocy i pór roku… Wszyscy wspólnie próbowali znaleźć odpowiedź na pytania: Czy czas stoi, biegnie, a może płynie? Jak można go zatrzymać? Czy czas można zobaczyć? A może, jeśli się tylko postaramy, zdołamy go usłyszeć?

Spektakl bardzo podobał się dzieciom, a najbardziej możliwość wejścia na scenę, gdzie spotkały się z aktorkami i mogły pobawić się wszystkimi rekwizytami wykorzystanymi w przedstawieniu.