BLANKA z gr. III zdobyła nagrodę w konkursie plastycznym! - 15.11.2018 r.

15 listopada w remizie strażackiej w Pogwizdowie Nowym odbyło się uroczyste podsumowanie XV edycji Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa" zorganizowanego przez Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym pod patronatem Polskiego Związku Łowieckiego w Rzeszowie, Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Głogowa Małopolskiego.

Na konkurs wpłynęło ogółem 545 prac, wśród których znalazło się 6 prac naszych przedszkolaków. Spośród nich jurorom najbardziej spodobała się praca BLANKI BRYDAK, która otrzymała nagrodę w kategorii dla dzieci przedszkolnych pt.: „OKIEM LEŚNEJ FOTOPUŁAPKI”.

Serdecznie gratulujemy zarówno Blance, jak i p. Marcie Klesyk, która po mistrzowsku inspiruje dzieci do twórczej działalności!