Ho! Ho! Ho! Mikołaj już tu jest! - 6.12.2018 r.

„6 grudnia – jak dobrze wiecie, święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie i każde dziecko prezent dostanie. A kiedy rozda już prezenty, wraca do nieba uśmiechnięty…”

Wizyta św. Mikołaja w przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Wszystkie grupy pracowicie przygotowały się na to spotkanie. Sale pięknie przystrojone, a przedszkolaki przygotowane z wierszami i piosenkami dla wyjątkowego gościa. Od samego rana dzieci z niecierpliwością go wyczekiwały: spoglądały w okna i na drzwi i nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków.

Każda grupa zaprezentowała się przed wyjątkowym gościem piosenkami i wierszykami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie. Szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz worka pełnego prezentów św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu i ciepłych słów. Rozmawiał z dziećmi, zadawał pytania, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu.

Wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła dzieciom wiele radości, a zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. Żegnając się z dziećmi Mikołaj obiecał, że na pewno wróci do nas za rok.

Więcej zdjęć w Galerii…