Dzień Przedszkolaka u Wiewióreczek - 21.09.2020 r.

Dzień Przedszkolaka, to wyjątkowy dzień w kalendarzu, kiedy to nasze dzieci świętują w miejscu, które jest dla nich bardzo ważne.

Dzień ten jest wyjątkowy nie tylko dla dzieci. Panie również chcą, by dzieci poczuły wyjątkowość tego wydarzenia. Zatem Wiewióreczki od rana miały okazję tańczyć, hasać i bawić się inaczej niż zwykle. Były zabawy ruchowe i naśladowcze. Był wspólny taniec i zabawy w kole. Baloniki pomagały w kolorowej i tanecznej zabawie. Udało się odgadnąć, chyba niezbyt trudne zagadki, by następnie móc wziąć udział we wspólnej uczcie Przedszkolaków. Było wszystko to, co małe brzuszki lubią najbardziej: rogaliki, galaretka, cukierki, oraz gofry z bitą śmietaną. Dla równowagi były również owoce: borówki, śliwki, banany i słodkie brzoskwinie. Było pysznie i wesoło. Na koniec każdy za wspaniałą wspólną i zgodną zabawę otrzymał pamiątkowy dyplom i upominki z przedszkola. Taki dzień zdecydowanie mógłby być częściej!