tel. +48 17 748 32 20
tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Nasze motto

„Dziecko chce być dobre.
Jeśli nie umie – naucz,
Jeśli nie wie – wytłumacz,
Jeśli nie może – pomóż”

                           Janusz Korczak

DZIEŃ BABCI I DZIADZIA - 22.01.2021 r.

KOCHA BABCIĘ I DZIADZIUSIA KAŻDY WNUCZEK, KAŻDA WNUCZKA!

 

Wiewióreczki, w tak wyjątkowym dniu jakim niewątpliwie jest Dzień Babci i Dziadka, zaplanowały wyjątkową niespodziankę. W związku z zaistniałą sytuacją, dzieci postanowiły wystąpić przed kamerą, by w ten sposób przekazać życzenia najukochańszym dziadkom. 

Co prawda występ przed widownią, "której nie ma" sprawił, że dzieci nie za bardzo wierzyły w swój plan. Nie wiedziały, czy na pewno ktoś zobaczy ich starania i nie za bardzo wiedziały, jak skupić uwagę na tym małym okienku do nagrywania. Ale gdy udało się, po wielokrotnych próbach nagrać poczynania małych aktorów, śmiechom było co nie miara, gdy obejrzały się w telewizji.

 

Kochanym Dziadkom życzymy zatem samych serdeczności.

Składamy najserdeczniejsze życzenia i pomimo tego, jakże dziwnego czasu, zapewniamy o naszej pamięci.

Niezmiernie żałujemy, że nie możemy spotkać się osobiście, bo Wasza obecność zawsze wypełniała salę przedszkolną serdecznością i ciepłem, które mogą przekazać tylko dziadkowie.

Przyjmijcie zatem drobny upominek w formie filmiku. Bawcie się dobrze za pośrednictwem waszych wnucząt i prosimy nie podchodźcie zbyt krytycznie do naszych poczynań. To nasz pierwszy występ przed kamerą. 

Poniżej link do filmiku. Zapraszamy:

https://photos.app.goo.gl/nPAJu7ivYpB6aYHZ8