Nasze przedszkolaki w „KOLOROWYM ŚWIECIE” – gr. II, III, IV i V; 20.09.2019 r.

20 września dzieci z gr. II, III, IV i V wybrały się do sali zabaw „Kolorowy świat”. Głównym powodem ich wyjazdu było świętowanie Dnia Przedszkolaka, ale przede wszystkim dobra zabawa.

W sali zabaw przedszkolaki mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. z basenu z tysiącem kulek i ogromnej konstrukcji składającej się z labiryntów i zjeżdżalni. Dzieci korzystały także z mini pojazdów, koników, licznych zabawek, armatek piłeczkowych oraz trampolin. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika, w którym można było odpocząć, pobawić się klockami i zabawkami edukacyjnymi.

Dzieci mogły również odpocząć w kawiarence, gdzie na każdego czekały smaczne drożdżówki i soczki owocowe.

Dwugodzinny pobyt w „Kolorowym Świecie” w wysokości 936 zł (12 zł/dziecko) został sfinansowany z konta Rady Rodziców.

Więcej zdjęć w Galerii...