Teatrzyk „CZTERY MILE ZA PIEC” - 7.10.2019r.

7 października gościliśmy w naszym przedszkolu Studio Teatralne „SKRZAT” z Krakowa. Dzieci miały okazję obejrzeć spektakl pt.: „Cztery mile za piec”, na podstawie utworu Marii Konopnickiej.

Była to wesoła opowieść o Zosi, która w poszukiwaniu swojej zagubionej laleczki Petroneli wyruszyła w podróż do Baśniowej Krainy. Po drodze spotkała wiele postaci, które pomagały jej znaleźć właściwą drogę. W przedstawieniu wzięły udział także nasze przedszkolaki, które mogły spróbować swoich sił jako aktorzy wcielając się w role gąsek oraz „jaworowych ludzików”. Poza tym, wspólnie z aktorami śpiewały znane wszystkim piosenki.

Przedstawienie bardzo spodobało się dzieciom i wprowadziło je w pogodny i bajkowy nastrój.