Coroczny konkurs plastyczny Św. Huberta

Nasze wszechstronnie uzdolnione PSZCZÓŁKI z gr. V uwielbiają wszelkiego rodzaju konkursy i chętnie biorą w nich udział. A że jesień jest bardzo wdzięcznym tematem prac plastycznych, nic więc dziwnego, że dzieci wykonały piękne prace na XVI Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa". W tym roku kategoria dla dzieci przedszkolnych odbywa się pod hasłem: „ROK W LESIE – JESIEŃ”.

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym pod patronatem Polskiego Związku Łowieckiego w Rzeszowie, Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Głogowa Małopolskiego.

Prace konkursowe wykonali: HANIA BARAN, BERNADKA BRYDAK, BLANKA BRYDAK, KASIA FERENC, MAJA MACH, HELENKA PIEPRZNA i FILIP ZIELIŃSKI.

Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce 14 listopada – trzymamy kciuki za nasze przedszkolaki!