Spotkanie z Mikołajem w sali zabaw „KOLOROWY ŚWIAT” - 9.12.2019 r.

„Święty Mikołaj nocą wędruje, w okna zagląda i nasłuchuje. Gwiazdka w okna świeci - gdzie są grzeczne dzieci?”

9 grudnia wybraliśmy się autokarem do sali zabaw „KOLOROWY ŚWIAT”. W trakcie pobytu dzieci korzystały z wszelkich atrakcji tj. zabawy na różnych urządzeniach zabawowych, basenów z kulkami, zjeżdżalni, torów przeszkód i mnóstwa innych.

Było super, ale największą atrakcją była wizyta Mikołaja. Długo oczekiwany przez dzieci gość, kochany przez wszystkich – odwiedził nas, bo przecież mamy grzeczne przedszkolaki? Mamy, oczywiście że mamy! Mikołaj porozmawiał z dziećmi, wysłuchał przygotowanych dla niego piosenek i wierszy i życzył wszystkim wesołych świąt. Oczywiście Mikołaj nie przybył z pustymi rękami! Gość z Dalekiej Północy obdarował dzieci drobnymi prezencikami i słodyczami, a przytulanki (wesołe cekinowe rybki i milusie podusie!) „zostawił” dla dzieci w przedszkolu.

Na zakończenie spotkania każda grupa zrobiła sobie pamiątkową fotkę... ze Świętym M.

Podsumowując, cały wyjazd był bardzo udany i sprawił dzieciom wiele radości!

2-godzinny pobyt w sali zabaw oraz przytulanki zostały sfinansowane z konta Rady Rodziców w kwocie 2800 zł. Wszystkim rodzicom serdecznie za to dziękujemy!

Więcej zdjęć w Galerii...