Konkurs plastyczny „MÓJ WYMARZONY LIZAK”

Nasze przedszkolaki wzięły udział w kolejnej już edycji konkursu plastycznego „Mój wymarzony lizak” organizowanego przez Muzeum Lizaka oraz Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Jaśle. Konkurs adresowany był do dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych województwa podkarpackiego.

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci tematyką dziedzictwa przemysłu spożywczego na bazie powstałego w Jaśle MUZEUM LIZAKA, rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności i wrażliwości estetycznej, promowanie dzieci uzdolnionych plastycznie, prezentacja twórczości dziecięcej.

W konkursie udział wzięli:

MILENA KIELAR, ZOSIA KUBICKA, FRANEK KUBICKI, ADA MAGOŃ, IGA MARKUSZEWSKA i MILENA WALAS z gr. III oraz

HANIA BARAN, BERNADKA BRYDAK, BLANKA BRYDAK, ZUZIA CIOS, MAJA DZIEDZIC, KASIA FERENC, OSKAR FOKSZA, MILENA HORSKA, MAJA MACH, ANTOŚ MALEC, ADAŚ MASŁOWSKI, KAROLINA OSTROWSKA, HELENA PIEPRZNA, KUBA PITERA, MAJA RZEGOCKA, FILIP SŁYSZ, KACPER SUROWIEC, OLAF SZUL i FILIP ZIELIŃSKI z gr. V.

Opiekunkami konkursu były panie: Marta Widak, Anna Trzeciak i Marta Klesyk.

Rozstrzygnięcie konkursu w połowie grudnia.