Teatrzyk „PRZYGODY KAPRYŚNEJ KSIĘŻNICZKI” - 10.01.2020 r.

W piątek – 10 stycznia, gościliśmy w naszym przedszkolu Studio Teatralne „Skrzat” z Krakowa z przedstawieniem pt.: „Przygody kapryśnej księżniczki”.

Dzieciom bardzo podobały się bajkowe postaci smoka, czarownicy, księżniczki, króla i księcia. Dzieci z zaciekawieniem obejrzały spektakl oraz bardzo zaangażowały się w aktywny udział w teatrzyku. Główną bohaterką była księżniczka o imieniu Gwiazdeczka, która została zwiedziona przez złą czarownicę. Podarowała ona dziewczynce zaczarowanego cukierka, przez którego zmieniła się w niemiłą, niegrzeczną i rozkapryszoną księżniczkę. Złośliwe i niewłaściwe zachowanie bohaterki wywoływało u dzieci wiele emocji, ale jak to zazwyczaj w bajkach bywa, wszystko dobrze się skończyło.