DZIEŃ BABCI I DZIADKA w gr. V - 18.02.2020 r.

„Cudownie z Wami spędza się czas, Babciu i Dziadku – kochamy Was!”

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków - czynią oni ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia.

Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, nasze PSZCZÓŁKI z gr. V 18 lutego zaprosiły swoich Dziadków do przedszkola, aby zaprezentować im specjalnie na tę okoliczność przygotowany program. Były wiersze i piosenki, skecz o Babci i Dziadku, scenka o „sześciu kucharkach”, zabawa z Babcią, taniec-przyklejaniec z Dziadkiem oraz sentymentalny przebój Wojciecha Gąsowskiego „Gdzie się podziały tamte prywatki. Dzieci zaprezentowały również żywiołowego rock and rolla oraz przepięknego krakowiaka.

Na koniec wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy. A dopełnieniem tego wzruszającego spotkania był słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu tej pięknej uroczystość!

Więcej zdjęć w Galerii...