DZIEŃ BABCI I DZIADKA w gr. I - 19.02.2020 r.

„Babciu, Dziadku – kochamy Was całym sercem!”

Dla Babć i Dziadków wnuczęta są radością życia, a dzieci wychowujące się w bliskości z najstarszym rodzinnym pokoleniem są szczęśliwsze. Zainteresowanie pełne miłości, szczera troska, chęć obdarowywania – wszystkie te starania i uczucia jakimi Dziadkowie, a w szczególności Babcie darzą dzieci, wzbogaca ich świat uczuć i doświadczeń o pozytywne wartości.

Gorące i piękne życzenia dało się słyszeć 19 lutego w grupie KACZUSZEK, kiedy to do przedszkola przybyli zaproszeni goście – kochane Babcie i Dziadkowie. Występy naszych maluszków podbiły serca publiczności. Mali aktorzy pięknie recytowali wiersze i śpiewali! Nic więc dziwnego, że oklaskom nie było końca. Babcie i Dziadkowie otrzymali od swoich wnucząt upominki i słodkie buziaki, a rodzice przygotowali na tę uroczystość pyszny poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w uświetnienie tej uroczystości!

Więcej zdjęć w Galerii...