tel. +48 17 748 32 20
tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Nasze motto

„Dziecko chce być dobre.
Jeśli nie umie – naucz,
Jeśli nie wie – wytłumacz,
Jeśli nie może – pomóż”

                           Janusz Korczak

PRZEDSZKOLE WZNAWIA SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ!

 

Szanowni Państwo!

W związku z otwarciem przedszkola w dniu 6 maja br. informuję, że zgodnie z wytycznymi MEN w pierwszej kolejności nasze przedszkole zapewni opiekę dzieciom zgłoszonym w dniu 30 kwietnia br., obojga rodziców czynnie pracujących, z których pierwszeństwo, zgodnie z zaleceniami MEN, mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

W załącznikach znajdują się procedury bezpieczeństwa które określają, w jaki sposób będzie od tej pory funkcjonować placówka oraz deklaracja uczęszczania dziecka do przedszkola.

Bardzo proszę o wydrukowanie deklaracji, wypełnienie jej, podpisanie wszystkich zamieszczonych w niej oświadczeń i dostarczenie do przedszkola w pierwszym dniu pobytu dziecka w placówce.

Rodzice, którzy deklarowali potrzebę zapewnienia ich dzieciom opieki w kolejnych dniach, proszeni są o wcześniejszy kontakt z dyrektorem i ustalenie szczegółów.

wicedyrektor Ewa Bartkowicz