WYCIECZKA DO PIZZERII – gr. V, 17.09.2014 r.

Spotkanie w ramach realizowanego w przedszkolu oraz w świetlicy szkolnej programu pt.: „Poznajemy zawody, czyli zawodowy zawrót głowy" - PIZZER

W środę, 17 września - dzieci z gr. V wyruszyły na wycieczkę do pizzerii DOMINIUM, mieszczącej się w Galerii Rzeszów.

Przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem przyglądały się pracy pizzerów: dowiedziały się m.in. jak nazywa się czapka pizzera, poznały historię tego przysmaku, składniki niezbędne do jej przygotowania oraz kolejne etapy produkcji. Same mogły komponować przygotowywane specjalnie dla nich pizze, a po pokazie miały możliwość degustacji swoich ulubionych pizz, które, jak dzieci same podsumowały, były przepyszne.

Ogromną niespodzianką dla naszych DINOZAURÓW były otrzymane dyplomy „małego pizzera” oraz gadżety reklamowe. Dodatkową atrakcją było także spotkanie z maskotką lokalu i spacer po Galerii.