DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA – gr. II-V, 19.09.2014r.

Dzień szaleństw w Sali Zabaw „KOLOROWY ŚWIAT”

19 września nasze przedszkolaki z gr. II, III, IV i V z okazji ich święta uczestniczyły w wycieczce do Centrum Rozrywkowego „NOWY ŚWIAT", mieszczącym się przy ul. Kozienia 7 (obok TESCO).

Sala Zabaw dla Dzieci powitała nas barwnym i bajecznym wystrojem oraz licznymi atrakcjami dla dzieci, Znajdują się tam m.in. trampoliny, „Małpi gaj", suche baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie, karuzela oraz cała masa różnorodnych zabawek, bujaków, klocków, samochodów i domków z wyposażeniem kuchennym. Dzieci od razu rzuciły się w szaleństwo skoków, zjeżdżania, pokonywania przeszkód oraz spontanicznej zabawy.

Po zadowolonych i uśmiechniętych buziach przedszkolaków można było poznać, jak wiele radości sprawiły im te różnorodne atrakcje. Niestety, wyznaczony czas zabawy upłynął bardzo szybko i po krótkim odpoczynku trzeba było wyruszyć w powrotną drogę do przedszkola.

Więcej zdjęć w Galerii...