Konkurs "ZWIERZAKOLUBNI"

Informujemy, że nasza placówka bierze udział w Wielkim Ekologicznym Konkursie dla Przedszkoli 2014.

Jest to konkurs plastyczny, a hasło tegorocznej edycji to „ZWIERZAKOLUBNI”. Co to znaczy być „zwierzakolubnym”? To znaczy troszczyć się o zwierzęta, pamiętając, że wytwarzane przez nas śmieci mają wpływ nie tylko na nasz, ale też na ich świat.

Zadaniem przedszkoli biorących udział w Konkursie było przygotowanie jednej pracy plastycznej związanej tematycznie z hasłem tegorocznej edycji. Praca powinna być w przeważającej mierze wykonana z odpadów.

Autorem naszej pracy konkursowej są KRASNALE z gr. III wraz z p. Martą Klesyk.

Celem konkursu jest szerzenie idei ekologii i troski o środowisko naturalne wśród dzieci w wieku przedszkolnym oraz wśród ich rodziców i opiekunów.

Nagrody przyznane zostaną przez jury oraz w oddzielnej kategorii przez głosujących internautów.

I tu nasza prośba do wszystkich Państwa –

oddajcie na nas swój głos!!!

ZASADY DLA GŁOSUJĄCYCH

1. Głosowanie na prace konkursowe rozpocznie się w dniu 27 listopada o godz. 12.00 i będzie trwało do godz. 23.00 dnia 1 grudnia. Głosowanie odbywa się każdego dnia w godzinach od 7.00 do 23.00.
  2. Na prace konkursowe może głosować każda osoba będąca zalogowanym użytkownikiem serwisu Buliba.pl.
  3. Aby mieć szansę na wygranie nagród dla głosujących, wystarczy głosować codziennie po zalogowaniu na ulubione prace konkursowe.
  4. Każdego dnia jedna osoba może oddać 4 głosy na 4 różne prace. Im więcej oddanych głosów, tym większa szansa na wygraną! Do wygrania ponad 100 wspaniałych nagród dla głosujących!
  5. Szczegóły dotyczące głosowania znajdują się w Regulaminie konkursu. Uczestnictwo w konkursie poprzez udział w głosowaniu jest jednoznaczne z akceptacją Zasad i Regulaminu Konkursu.
  6. Rejestracja dla głosujących możliwa jest na stronie konkursowej w zakładce „Dla głosujących" oraz na stronie Buliba.pl w zakładce „Logowanie".
  7. Z jednego adresu IP można oddać na jedną pracę maksymalnie 3 głosy dziennie.

Tutaj możesz głosować na naszego "DZIUBKA - TĘCZÓBKA"

Prosimy o Państwa głosy!

Jeżeli nam pomożecie, to możemy wygrać!!!