DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - 25.11.2014 r.

„O jak przyjemnie i jak wesoło, z misiaczkiem bawić się, się, się...”

We wtorek, 25 listopada – świętowaliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Misia. Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie - pluszowe misie opanowały w tym dniu wszystkie sale. Przybyły ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija, dlatego każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Były przeróżne, ale każdy był piękny, wyjątkowy i oczywiście... ukochany!

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechów oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy ze swoim najukochańszym pluszakiem.