MIKOŁAJ W NASZYM PRZEDSZKOLU - 5.12.2014 r.

„Idzie święty Mikołaj porą grudniową, zapakował do swego worka i to i owo...”

5 grudnia zaraz po śniadaniu do naszego przedszkola zawitał niezwykły, wyjątkowy i długo oczekiwany przez wszystkie dzieci gość, czyli św. Mikołaj!

Dostojny gość odwiedził każdą grupę po kolei. Rozmawiał z dziećmi i żartował, a dzieci z wielkim przejęciem recytowały wiersze dla Mikołaja i śpiewały mu piosenki. Miały także dla niego rysunki, a Tosia z gr. V przyniosła nawet własnoręcznie zrobione i pięknie zapakowane pierniczki – to dopiero była niespodzianka!

No a potem... Mikołaj oczywiście nie przybył do nas z pustymi rękami. Każdy przedszkolak otrzymał upominek, a dodatkowo w przepastnym worku Mikołaja znalazło się miejsce na nowe zabawki dla każdej grupy. Nic więc dziwnego, że radości było co niemiara.