Teatrzyk: „MAŁY CZARODZIEJ” - 23.01.2015 r.

W dniu 23 stycznia gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Teatru „URWIS” z Krakowa, którzy przybyli do nas z przedstawieniem pt.: MAŁY CZARODZIEJ”. Jest to spektakl autorski, który przeniósł dzieci w magiczny świat. Opowiada o tym, jak to młody czarodziej próbuje zgłębić tajemnice magii i stać się mistrzem w swojej dziedzinie. Przekonuje się jednak, że największą magią jest dobro, które ze zdwojoną siłą do nas powraca.

Wszystkie dzieci z zaciekawieniem śledziły przygody czarodzieja Dodusia, roztargnionej wiewiórki i bardzo smutnej wróżki oraz pomagały mu w czarach i śmiały się z psotnego elfa. Przedszkolaki brały czynny udział w przedstawieniu i wspólnie z tytułowym bohaterem wybrały się na poszukiwania czarodziejskiej różdżki, a ich uśmiechnięte buzie są najlepszym dowodem na to, że świetnie bawiły się podczas przedstawienia.