„DZIEŃ BABCI I DZIADKA” w gr. I, 29.01.2015r.

„Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadziom - zdrowia, pomyślności, uśmiechów na co dzień i dużo radości!"

29 stycznia o godz. 11.15 w naszym przedszkolu odbyła się trzecia już uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadzia. Tym razem swoich ukochanych dziadków i babcie zaprosiły do przedszkola nasze najmłodsze pociechy, czyli KACZUSZKI z gr. I. Nasi milusińscy chcieli bowiem złożyć swoim najbliższym życzenia oraz podzielić się z nimi swoimi zdolnościami artystycznymi.

Maluchy świetnie spisały się w tej roli. Pomimo że grupę trochę przetrzebiła panująca epidemia ospy, dzieci stanęły na wysokości zadania i z wielkim przejęciem recytowały krótkie wierszyki, pięknie śpiewały piosenki oraz zaprezentowały kilka układów tanecznych, których nauczyły się do tej pory. Oczywiście były też upominki: Babcie otrzymały piękne naszyjniki wykonane z koralików i makaronu, natomiast Dziadkowie dostali papierowe motylki z odbitymi na skrzydełkach rączkami swoich wnuków.

Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. To była piękna i wzruszająca uroczystość!

Więcej zdjęć w Galerii...