Teatrzyk: „NOWE PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA” 14.04.2015 r.

„W Pacanowie kozy kują, więc Koziołek mądra głowa, błąka się po całym świecie, aby dojść do Pacanowa. Właśnie nową zaczął podróż, by ją skończyć w Pacanowie, a co przeżył i co widział - bajka wszystko wam opowie...”

We wtorek, 14 kwietnia - nasze przedszkole ponownie gościło zaprzyjaźnionych artystów ze Studia Teatralnego „SKRZAT” z Krakowa. Aktorzy w pięknych strojach zaprezentowali dzieciom tym razem bajkę muzyczną pt. „Nowe przygody Koziołka Matołka”. Zaprezentowane przez nich piosenki i wesołe scenki sprawiły, że dzieci bawiły się doskonale podczas podróży Koziołka do Pacanowa.

Dzieci wspólnie z Koziołkiem spotkały Babę Jagę, wodza afrykańskiego plemienia, cesarza Chin, króla i reżysera z Hollywood.

Był to barwny i żywiołowy spektakl muzyczny z wartką akcją i wesołymi piosenkami, który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem przez nasze przedszkolaki.