Konkurs „EKO – WPRAWKI – ZABAWKI” - 26.04.2015r.

Kolejny sukces naszych przedszkolaków!

W niedzielę, 26 kwietnia – w MILLENIUM HALL miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-ekologicznego pt.: „EKO – WPRAWKI – ZABAWKI” zorganizowanego przez Oddział FANTAZJI w Milenium Hall w Rzeszowie w ramach obchodów Dnia Ziemi.

Bardzo miło nam poinformować, że I miejsce dla grup zorganizowanych zdobyły nasze przedszkolaki z gr. V, które wystawiły na konkurs swoją maskotkę, czyli „Dinozaura DYZIA”. W nagrodę nasze Dinozaury otrzymały voucher do FANTAZJI dla całej grupy!

Nagrodę zdobyły także TYGRYSKI z gr. IV za pracę zbiorową pt.: „Statek kosmiczny”. Każde dziecko otrzymało wejściówkę do Fantazji oraz drobny upominek.

Natomiast nagrodę indywidualną otrzymali: BERENIKA BRYDAK oraz SZCZEPAN PASTUSZAK, obydwoje z gr. IV.

W konkursie tym brali także udział: Kasia Jakim, Kornelia Szmist i Julia Nowak; Tymek Bąk, Adrian Broda, Zuzia Lewandowska-Socha i Kasia Wantrych oraz Kacper Szymański i Filip Kuraś z gr. III.

Laureatom serdecznie gratulujemy!!!