I TURNIEJ GOLFOWY PRZEDSZKOLAKÓW O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA RZESZOWA - 14.05.2015 r.

W czwartek, 14 maja - w malowniczym i pełnym zieleni Ośrodku NTB Active Club w Głogowie Młp. odbył się I Turniej Golfowy Przedszkolaków o Puchar Prezydenta m. Rzeszowa zorganizowany przez Stowarzyszenie „PRZEDSZKOLA PRZYSZŁOŚCI”.

Nasze przedszkole reprezentowała MAŁGOSIA MISIELAK z gr. IV (wybrana na golfowej sesji treningowej w dniu 30.IV). Małgosi towarzyszyła wychowawczyni, p. Agnieszka Miękisz oraz dyr. Ewa Bartkowicz. Oprócz naszej placówki  wzięło w nim jeszcze udział 19 przedszkoli z Rzeszowa.

Przed rozpoczęciem rozgrywek można było potrenować celność rzutów. Następnie w grupach 4-osobowych dzieci starały się umieszczać piłki w dołkach, wg określonych zasad. Było to trudne zadanie, ponieważ wymagało skupienia i dużej precyzji.

Małgosia radziła sobie świetnie i wzięła udział w dogrywce o trzecie miejsce. GRATULUJEMY!

A po rozgrywkach oczywiście nie zabrakło czasu na to, co dzieci lubią najbardziej - na zabawę oraz poczęstunek.

Wszystkie przedszkolaki uczestniczące w turnieju otrzymały medale, dyplomy i drobne upominki.