ŚWIĘTO MAMY I TATY – gr. I, 28.05.2015 r.

„Serdeczne życzenia dla mamuś i tatusiów od wszystkich córeczek i wszystkich synusiów. Gorące uściski i słodkie buziaki - serdeczne życzenia składają Wam dzieciaki!”

W czwartek, 28 maja - KACZUSZKI z gr. I zaprosiły swoich kochanych rodziców na uroczystą akademię z okazji Święta Mamy i Taty. Nasi milusińscy zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne, a zgromadzeni goście nie szczędzili braw swoim pociechom.

Były też piękne upominki, całusy, uściski i serdeczne życzenia dla tych najważniejszych dla dzieci osób. Z pewnością były to niezapomniane chwile wzruszeń zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci.

Następnie przedszkolaki wraz z wychowawczyniami zaprosiły rodziców na słodki poczęstunek. Było miło i bardzo sympatycznie!

Więcej zdjęć w Galerii...