tel. +48 17 748 32 20
tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
35-231 Rzeszów, ul. Skrajna 1

Nasze motto

„Dziecko chce być dobre.
Jeśli nie umie – naucz,
Jeśli nie wie – wytłumacz,
Jeśli nie może – pomóż”

                           Janusz Korczak

PIKNIK RODZINNY - 30.05.2015 r.

W sobotę, 30 maja - w obydwu naszych placówkach odbył się PIKNIK RODZINNY, zorganizowany z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Mamy i Taty.

Na początku przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami rywalizowali w zabawach i turniejach sprawnościowych przygotowanych przez panie wychowawczynie. Były więc wyścigi w workach, rzut piłką do bramki z zawiązanymi oczami, wyścigi rodziców z dzieckiem na barana i zapasy „sumo”. Zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Następnie można było wziąć udział w zabawach z klaunem, nauce żonglerki talerzami oraz warsztatach dużych baniek mydlanych – te atrakcje prowadzone były przez Pracownię Warsztatów Edukacyjnych „FIGARO”.

Mogliśmy również podziwiać pokaz mody przygotowany przez klasy starsze, występy szkolnych zespołów tanecznych oraz wspólnie odtańczyć ZUMBĘ. Czynny był także kącik malowania twarzy, prowadzony przez panie ze świetlicy.

W czasie pikniku można było również posilić się po trudach zabawy. Była więc kiełbaska z grilla, pyszny żurek (przygotowany przez panie z kuchni), herbata i lody.

A na zakończenie pikniku odbył się mecz piłki nożnej: rodzice i nauczyciele szkoły kontra absolwenci. Rodziców przedszkolnych reprezentowali panowie: Marek Bednarz, Wojciech Janas, Bartłomiej Kędzior, Norbert Lis i Grzegorz Wantrych. Ekipa tatusiów bez problemu pokonała absolwentów i mecz skończył się wynikiem 8:1. GRATULUJEMY!!!

Przez cały dzień było miło, sympatycznie i bardzo radośnie.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w imprezie, a kto nie był, niech żałuje...

Więcej zdjęć w Galerii...