Koncert „PRZEDSZKOLAKI MIASTU" – gr. IV, 2.06.2015 r.

Rzeszów CARPATHIA Festival 2015 rozpoczął się 2 czerwca i potrwa do 6 czerwca. Już tradycyjnie pierwszy dzień dedykowany jest dzieciom. Z koncertem „Przedszkolaki miastu" wystąpiły roztańczone dzieciaki z rzeszowskich przedszkoli.

Naszą placówkę na tym prestiżowym już festiwalu reprezentowała gr. IV, która na rzeszowskim Rynku wystąpiła z pięknym układem tanecznym pt.: „Hiszpańskie wariacje”, w choreografii p. Małgosi Obrzut.

Pomimo upalnej pogody i dość długiego oczekiwania na występ dzieci stanęły na wysokości zadania i zatańczyły bardzo ładnie i pięknie wyglądały na dużej scenie. Ten dzień na pewno na długo zostanie w ich pamięci.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy wzięli udział w imprezie i trzymali kciuki za swoje pociechy!

Więcej zdjęć w Galerii...