DZIEŃ MAMY I TATY ORAZ POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA – gr. III, 17.06.2015 r.

„Podajemy ręce do zabawy w kole, przy naszej piosence żegnamy przedszkole; oraz nasze panie, lalki, piłki, misie - żegnamy już dzisiaj, żegnamy!”

W dniu 17 czerwca KRASNALE z gr. III wystąpiły przed Rodzicami z programem artystycznym z okazji Dnia Mamy i Taty, a najstarsze z nich uroczyście pożegnali się z przedszkolem.

Nauczycielki – Małgorzata Kawula oraz Marta Klesyk wraz z dziećmi przygotowały piękny i bardzo urozmaicony program artystyczny – była więc inscenizacja o żabce, wiersze, piosenki oraz tańce. Wszystkie dzieci otrzymały upominki, a dzieci odchodzące do szkoły także dyplomy ukończenia przedszkola. Były prezenty dla rodziców od dzieci, były podziękowania i kwiaty od dzieci i rodziców dla pań oraz podziękowania dla rodziców za współpracę, pomoc i życzliwość przekazane przez p. wicedyrektor, Ewę Bartkowicz. Były też oczywiście pamiątkowe zdjęcia, które na zawsze zatrzymają te chwile.

Więcej zdjęć w Galerii...