Dzień Mamy i Taty oraz Pożegnanie Przedszkola – gr. IV, 26.06.2015 r.

„Tak niedawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas; tyle żeśmy z sobą przeżywali, a dziś już wspomnienia łączą nas...”

26 czerwca dzieci z grupy IV po raz ostatni zaprosiły rodziców do przedszkola na wspólną uroczystość – był to Dzień Mamy i Taty oraz pożegnanie dzieci kończących nasze przedszkole, a zaczynających naukę w szkole. Dzieci przygotowały dla rodziców inscenizację o Zielonym Kapturku, który okazał się o wiele sprytniejszy od swego Czerwonego poprzednika i bez problemu przechytrzył wilka. Wszystkie dzieci były pięknie poprzebierane za postaci z bajki – zwierzęta, ptaki i drzewa, co wraz z odpowiednią scenografią sprawiło, że zaproszeni goście bez trudu mogli poczuć się jak w bajkowym lesie. Dzieci pięknie odgrywały swoje role, nic więc dziwnego, że zebrały gromkie brawa.

Po przedstawieniu dzieci poszły się przebrać, a w tym czasie p. Ania przedstawiła zgromadzonym rodzicom prezentację z życia grupy TYGRYSKÓW w tym roku szkolnym.

Po chwili przedszkolaki wróciły do nas całkowicie odmienione – wszyscy ubrani byli teraz na galowo i wyglądali pięknie. Rozpoczęła się kolejna część uroczystości – piosenki i tańce. Wszystko wyszło super! A po występie dzieci obdarowały swoich rodziców własnoręcznie wykonanymi upominkami, nie zabrakło również buziaków i uścisków!

Rok pracy przedszkola to także czas współpracy z rodzicami, a ta była w tym roku bardzo dobra. Nic więc dziwnego, że chcieliśmy wszystkim podziękować oraz wyróżnić tych najbardziej zasłużonych. Wyróżnieni rodzice otrzymali w rąk p. Ewy Bartkowicz, wicedyrektora zespołu oraz pań wychowawczyń – p. Ani Trzeciak i Agnieszki Miękisz pamiątkowe dyplomy z podziękowaniem za zrozumienie, współpracę, nieocenione wsparcie oraz za zaangażowanie w pracę na rzecz przedszkola. Serdecznie dziękujemy!

Szczególne podziękowania otrzymali „starsi panowie dwaj”, czyli p. Marian Pasierb (dziadek Zuzi) oraz p. Michał Szpunar (dziadek Dominika), którzy decyzją wszystkich pań pracujących w przedszkolu otrzymali tytuł „DZIADKA ROKU” - za osobowość, poczucie humoru, dobre słowo, nieschodzący z twarzy uśmiech i życiowy optymizm.

Następnie p. Katarzyna Potoczny z Rady Rodziców podziękowała za cały rok pracy z dziećmi i złożyła życzenia Paniom Ani i Agnieszce, Marcie, Małgosi, s. Marii, p. rytmiczce oraz Pani Dyrektor. Dzięki uprzejmości Rady Rodziców, na pamiątkę wspólnie spędzonych chwil w przedszkolu wszystkie dzieci otrzymały upominki oraz pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola. Jeszcze tylko pamiątkowe zdjęcia... i żegnaj roku szkolny! WAKACJE już tuż, tuż!!!

To był wyjątkowy i pełen wrażeń rok. Dziękujemy wszystkim za wspólnie przeżyte chwile i spędzony czas i życzymy beztroskich i bezpiecznych wakacji, a absolwentom samych sukcesów w szkole!

Więcej zdjęć w Galerii...