DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - zajęcia otwarte w gr. III, 27.11.2015 r.

„Jak miło misia wziąć do ręki - jest taki ciepły, taki miękki... Miś lubi wszystko, co i my: śmieszne mruczanki, bajki, gry!”

W piątkowe popołudnie 27 listopada przybyli do naszego przedszkola mili goście. Byli to rodzice, rodzeństwo oraz dziadkowie KRASNALI z gr. III. Przyjęli oni zaproszenie swoich pociech oraz ich wychowawczyni, p. Ani Trzeciak. A powodem tego spotkania był „Dzień Pluszowego Misia”.

Z tej okazji przygotowanych zostało wiele atrakcji. W sali siedziały przyniesione przez dzieci pluszowe misie, tworząc miłą i przyjazną atmosferę. Przedszkolaki wyglądały bardzo elegancko i pięknie przedstawiały wiersze o misiach, piosenki, tańce i oczywiście życzenia dla Misia. Następnie do wspólnej zabawy zaproszeni zostali rodzice. Wszyscy razem bawili się na „misiowej dyskotece”, a później dzieci wspólnie z rodzicami wzięły się do pracy, której efektem były piękne i kolorowe portrety Misiowej rodziny. A na koniec przyszedł oczywiście czas na „małe co nieco’”.

Podczas zajęć panowała miła i przyjemna atmosfera oraz widać było wielkie zaangażowanie rodziców i dzieci.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie, wspaniałą zabawę, zaangażowanie i wspólne świętowanie „Światowego Dnia Pluszowego Misia”.

Więcej zdjęć w Galerii...