SPOTKANIE NOWOROCZNE z rodzicami dzieci z gr. III - 15.01.2016 r.

„Rzecz się wydarzyła ogromnie wesoła - goście dzisiaj przyszli do nas, do przedszkola!”

Trwa okres karnawału, a jak wiadomo, jest to doskonała okazja do noworocznych spotkań towarzyskich. Dlatego też nasze KRASNALE z gr. III wraz ze swoimi wychowawczyniami zaprosiły do przedszkola swoich najbliższych, aby wspólnie i w miłej atmosferze przedłużyć jeszcze nieco ten jeden z najpiękniejszych okresów w roku, czyli czas Bożego Narodzenia.

Przedszkolaki, zgromadzone wokół betlejemskiej stajenki i Św. Rodziny, przedstawiły krótkie jasełka, wcielając się w role aniołków, pasterzy i trzech mędrców. Spotkanie uświetniło śpiewanie kolęd, które wraz z dziećmi śpiewali wszyscy przybyli goście.

Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na mały poczęstunek. Była to również dobra okazja do wspólnych rozmów, miłego spędzenia czasu i zatrzymania się na chwilę w codziennym pędzie i zabieganiu.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym spotkaniu.