DZIEŃ BABCI I DZIADKA w gr. V - 27.01.2016 r.

„Babcia z dziadkiem dziś świętują, wszystkie dzieci więc pracują: zetrą kurze w każdym kątku, przypilnują dziś porządku. W kuchni błyszczą już talerze, wnusia babci bluzkę pierze. Wnusio już podaje kapcie - bardzo kocha swoją babcię. Dzisiaj wszystkie smutki precz! Święto Dziadków - ważna rzecz!”

Za oknem zimno i mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej gorącej atmosfery jest obchodzony w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.

Tak też było i u nas, bowiem w tym dniu do naszych DINOZAURÓW z gr. V licznie przybyli najukochańsi dziadkowie. Dzieci przedstawiły gościom program artystyczny, w którym pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich wnucząt, a przedszkolaki odważnie i bez tremy  prezentowały swoje umiejętności. Dzieci przygotowały piękne laurki oraz portrety babć i dziadziów, takie trochę z „przymrużeniem oka”. Był też słodki poczęstunek dla wszystkich, a potem jeszcze wspólny taniec i „Sto lat” dla czcigodnych gości.

Kochani!
Z okazji Dnia Babci i Dziadka
życzymy Wam wszystkiego, o czym marzycie
i pragniemy Wam podziękować
za Wasz trud i ciężką pracę.

Więcej zdjęć w Galerii...