BABCIU I DZIADZIU – KOCHAMY WAS! – uroczystość w gr. III, 5.02.2016 r.

„Aby babcia i dziadziunio w zdrowiu długo żyli, aby uśmiech dla nas mieli w każdej wolnej chwili!”

Za co dzieci kochają babcie i dziadków? - Za słodycze, zabawki, prezenty, przytulaski i pyszne obiadki - mówią nasze KRASNALE z gr. III. Wnuki przyznają, że uwielbiają bawić się z dziadkami, słuchać czytanych przez nich bajek, chodzić z nimi na spacery.

Za to wszystko w piątek, 5 lutego - dzieci dziękowały swoim babciom i dziadkom. Pomimo późnej pory, ale niestety choroby dzieci trochę przesunęły nam termin uroczystości, było jeszcze trochę „jasełkowo”, ale przedszkolaki także recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, składały życzenia i prezentowały swoje umiejętności taneczne.

A po występie i i małym poczęstunku uściskom i całusom nie było końca. A nasi szanowni goście... byli bardzo wzruszeni i wcale tego nie kryli!