Przegląd Zespołów Tanecznych „MINI – CHEERLEADERS”, 6.04.2016 r.

„Cheerleaderki tańczą tu, zaraz zrobią szum! UUUUU!”

W środę, 6 kwietnia - sala widowiskowa MDK przy ul. Osmeckiego tętniła gwarem, radością, rytmiczną muzyką i prawdziwą feerią barw. A wszystko to za sprawą młodziutkich tancerek z 16 rzeszowskich przedszkoli, które przybyły tu, aby zaprezentować się w III Rzeszowskim Przeglądzie Zespołów Tanecznych „MINI – CHEERLEADERS” zorganizowanym przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Rzeszowie.

Naszą placówkę reprezentował zespół w składzie:

• JULIA BAJDA, DŻESIKA DUBCZYK, MADZIA FITAŁ, OLA JANAS, MAJA KLUZ, TOSIA KUNYSZ, LENA LIS, LENA NIEMIEC, NATALIA RYNKIEWICZ, NATALIA SŁOBODA, HANIA SŁYSZ, MARTYNKA SZARGUT, JULITA WALC i EWA ZATORSKA z gr. IV oraz
  • SABINA FILIP, KASIA JAKIM, GABRYSIA KLOC, GABRYSIA KRÓL, MILENA LESIŃSKA, ZUZIA LEWANDOWSKA-SOCHA, ZUZIA PASIERB, PAULINA SANDER, MILENA SZCZEPAŃSKA i KORNELIA SZMIST z gr. V

Nasze cheerleaderki wypadły REWELACYJNIE! Zatańczyły w rytmie, bardzo energicznie i energetycznie! Nic więc dziwnego, że po występie otrzymały gorące brawa i wiwaty! A na zakończenie każda tancerka otrzymała złoty medal i dyplom oraz pamiątkowy puchar dla przedszkola.

Piękny występ dziewczynek to oczywiście wynik ich talentu, ale także ciężka praca pań. Przede wszystkim naszej instruktorki i choreografa - p. Małgosi Florczak, której dzielnie pomagały p. Bogusia Florczak i p. Marta Szmist. DZIĘKUJEMY!!!

Więcej zdjęć w Galerii...