WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK - przyłączmy się do akcji!

Do 20 maja czekamy na książki dla dzieci

Szanowni Państwo,

Informujmy, że Pani Krystyna Wróblewska, jako Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, wspiera WIELKĄ ZBIÓRKĘ KSIĄŻEK, organizowaną przez serwis Zaczytani.org, tworząc w swoim biurze poselskim miejsce zbiórki książek dla dzieci i młodzieży, które zostaną przekazane do szpitali, hospicjów i domów dziecka.

Akcja działa na rzecz dzieci i ich podejścia do książek. Jej celem jest, aby:

• każde dziecko, które zostanie przyjęte na oddział dziecięcy otrzymało książkę, którą będzie mogło zabrać do domu;
  • w jak największej ilości szpitali powstawały biblioteki z wartościowymi książkami;
  • biblioteczki powstały w miejscach, gdzie potrzebne są książki;
  • rozwijać wyobraźnię i zachęcać do czytelnictwa.

Komitet honorowy nad akcją objęli m.in.: Minister Edukacji Narodowej, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Zdrowia, Rzecznik Praw Dziecka, Rzecznik Praw Pacjenta, Business Centre Club.

Wszystkie osoby chętne do włączenia się do Wielkiej Zbiórki Książek mogą dostarczać książki do biura poselskiego Krystyny Wróblewskiej:

Biuro Poselskie Krystyny Wróblewskiej

ul. Hetmańska 9, pok. 101

Tel. 505 587 229, 17 850 83 20

Godziny otwarcia: 8.00 - 18.00

Inicjatywa jest szlachetna i wartościowa. Książki zebrane w Biurze Poselskim zostaną przekazane do wybranej placówki z naszego regionu, dlatego warto, aby jak najwięcej osób przyłączyło się do tej akcji.

Książki można również składać w naszej placówce – na zakończenie akcji przekażemy je p. poseł.