UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY w gr. III - 2.06.2016 r.

„KOCHANA MAMO, DROGI TATO! Z okazji Waszego Święta, za wczoraj i dziś, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem – zdrowia, sił i codziennej radości – wraz ze słowami największej wdzięczności za wszystkie dla nas trudy i starania, składamy Wam dzisiaj podziękowania...”

Dzień Mamy i Taty, co roku szczególnie przeżywają dzieci. Tak też było w naszej grupie III.

KRASNALE w tajemnicy przed swoimi rodzicami już od dawna szykowały prezenty: robiły kolorowe flakoniki oraz papierowe bukieciki. Każde dziecko chciało na uroczystości zorganizowanej w przedszkolu mieć jakąś rolę: mówić wierszyk czy zaśpiewać piosenkę. Nasze przedszkolaki swoim pięknym pokazem artystycznym pragnęły podziękować rodzicom za życie, miłość i trud wychowania.

A zaproszeni na uroczystość rodzice widząc swoje przejęte pociechy występujące przed publicznością, byli niezwykle dumni i wzruszeni.

Po występie przyszedł czas na wspólny taniec, życzenia i upominki. A potem, po trudach tego bardzo długiego dnia można było odpocząć przy miłym poczęstunku. Oczywiście największą niespodzianką było ciasto, tak pieczołowicie przygotowywane wczoraj przez dzieci oraz fontanny tortowe, którymi „panie Anie” zaskoczyły i zachwyciły wszystkich.

Jesteśmy pewni, że wspomnienia tego pięknego czerwcowego popołudnia na długo pozostaną w naszej pamięci.

Więcej zdjęć w Galerii...