Wycieczka do DINOZEKOLANDII – gr. IV i V, 10.06.2016 r.

Piątek, 10 czerwca – to był bardzo ekscytujący dzień dla naszych dzieciaków z gr. IV i V, które wybrały się na wycieczkę edukacyjno-rekreacyjną do Centrum Rozrywki „DINOZEKOLANDIA” w Radymnie.

W tym bajecznym świecie dinozaurów przedszkolaki poznały wiele ciekawostek z dziedziny paleontologii. Z wielką ciekawością obejrzały sylwety prehistorycznych płazów i gadów naturalnej wielkości – a jest ich tu aż 31. Pogłębiły również swoją wiedzę na temat życia i zwyczajów tych wymarłych już, ale wciąż fascynujących zwierząt. Pomimo że niektóre modele były ogromne, nasze dzieci wcale się nie bały, bo przecież „dinozaury” mamy na co dzień w przedszkolu!

Nie zabrakło również czasu na rozrywkę na pięknym placu zabaw. Wśród atrakcji były m.in. mega szachy, rowerki, mini hokej, quady elektryczne, no i oczywiście różne drabinki, zjeżdżalnie oraz ogromna piaskownica. Chętne dzieci mogły zrobić także drobne zakupy w sklepie z pamiątkami. Tutaj hitem były oczywiście „jaja dinozaurów”, z których mogą „wykluć się” te gady. Znalazła się także chwila na zjedzenie obiadku, bo przecież przy tak intensywnych zajęciach wszyscy potrzebowali zastrzyku energii.

Czas wycieczki minął bardzo szybko i pełne wrażeń dzieci szczęśliwie wróciły do przedszkola.

Więcej zdjęć w Galerii...